Kategorie
blogowanie

Witaj

Witamy serdecznie wszystkich użytkowników internetu na naszej stronie. Ta witryna to niejako wizytówka czy portfolio online, które serwujemy większej liczbie odbiorców. Zanim jednak dostępna była taka opcja nasze prace zobaczyć można było w wielu restauracjach, lokalach a nawet i mieszkaniach prywatnych, spokojnie większość realizacji nadal emanuje dobrą energią w miejscach gdzie je pozostawiliśmy.

Niektórzy ludzie, prawdopodobnie mniej pragmatyczni, traktują możliwości jak marzenia. Logika ulega wtedy instynktowi, a prawdziwej miary naszego sukcesu można w ogóle nie dostrzec. Bądź otwarty. Możliwości nie istnieją, jeśli nie chcesz ich widzieć. Kiedy ktoś ci wyznaje: „Kocham cię”, z pewnością znajdziesz inną odpowiedź niż „To niemożliwe!”. Nie trzeba wierzyć, by zacząć żyć w ten sposób. Wystarczy mała szczelina, niewielka przestrzeń, która pozwoliłaby rozwinąć się możliwościom.

William Spear-Feng Shui. Tajniki harmonijnej aranżacji przestrzeni

A więc nie pozostań sobie dłużny, weź swoje marzenia za rogi i wykonaj na nich drastyczną rekonstrukcję. Niech zmienią się w plany i konkrety. Jeśli jednym z tych przetworzonych marzeń była zmiana wystroju wnętrza, chęć używania tych pięknych lecz nadgryzionych zębem czasu mebli lub po prostu masz świetny projekt i chcesz aby wykonał go specjalista, to weź telefon, wybierz numer podany w stopce, wejdź na facebooka i napisz wiadomość lub maila i bądź pewien, że to my dopilnujemy żeby twoje cele stały się rzeczywistością.

Autor: Bartosz Kaczmarczyk

Certyfikowany grafik cyfrowy i informatyk
Zajmuję się kreowaniem doświadczeń klienta, SEO, Marketingiem.
Wieloletnie doświadczenie w dziedzinach takich jak sprzedaż wielokanałowa, obsługa klienta czy helpdesk pozwalają podnieść standard doświadczeń związany ze stroną, sklepem lub aplikacją.

W odpowiedzi na “Witaj”